У SkyLab підкреслили, що Shoolika mk6 отримав офіційний протокол РЕБостійкості, який надають за участю членів комісії Міноборони.
У компанії зазначили, що РЕБ є одним із чинників протидії повітряних, наземних або морських дронів та інших технологій, у яких інформація передається шляхом радіохвиль.
«РЕБостійкість коптера досягається завдяки стійким до перешкод модулям зв’язку, які є власною розробкою», — наголосили в SkyLab.
Водночас у компанії додали, що для забезпечення підрозділів на лінії фронту такими дронами нам необхідна синергія з державою, а саме Державне оборонне замовлення.
Виробництво партії з десяти таких коптерів триває близько трьох тижнів. У цей термін входить збірка, прошивка, калібрування, тестування та пакування продукту. У середньому вартість виробництва одного коптера становить близько $25−30 тис.
У найближчих планах компанії масштабування виробництва коптера Shoolika MK6, налагодження роботи з Державними оборонними замовленнями та відкриття офісу в Європі.
У SkyLab працює 10 інженерів на умовах повного робочого дня і ще 5 фахівців віддалено.
У планах розширення команди та найму нових спеціалістів — відкриті вакансії SMM manager, бухгалтера та військового інженера.
Раніше повідомлялося, що Міністерство оборони віддає в експлуатацію для Сил оборони України вже десяту модель FPV-дрона.