Але частина компонентів також поставляється з американської компанії Intel, незважаючи на існуючі санкції.
Основним завданням такої технології є можливість блокувати і сповільнювати доступ до вебсайтів і застосунків не тільки за IP-адресами, а й за використовуваними протоколами. Протокол — це сукупність правил, що визначають обмін даними між комп’ютерами і серверами. Наприклад, різні протоколи використовуються для передавання електронної пошти, повідомлень у Telegram і WhatsApp, відеопотоків на YouTube тощо. Для блокування або уповільнення передачі даних через такі протоколи застосовуються фільтри глибокого пакетного аналізу (DPI).
Як повідомляється, The Insider виявив документ, укладений між Головним радіочастотним центром РФ (ДРЧЦ) і компанією «Данные — центр обработки и автоматизации« (ДЦОА), який містить інформацію про вид і кількість обладнання, призначеного для фільтрації мережевого трафіку. Це обладнання і пов’язане програмне забезпечення частково виробляється в Росії з використанням іноземних компонентів і частково імпортується з-за кордону.
Документ, про який ідеться, є договором про поставку, встановлення та подальшу експлуатацію цього обладнання. Планується встановлення близько п’яти тисяч пристроїв, що блокують трафік за протоколом, у 350 локаціях. Загальна сума контракту, згідно з цим договором, становить понад 27 млрд рублів.
Новий журнал NV вже можна замовити за цим посиланням. У номері: три ексклюзивні інтерв’ю із інтелектуальними зірками Тимоті Снайдером, Енн Епплбаум і Френсісом Фукуямою та одне — із британським експрем’єром Борисом Джонсоном, це чотири погляди на війну, світ, Україну та її майбутнє. Серед матеріалів також — розповідь про найзухваліші операцій ГУР, Топ-50 вітчизняних брендів і Топ-30 світових виробників зброї. Авторські колонки Ярослава Грицака, Стівена Пайфера і Світлани Ройз