Феодосій Коваленко,
Раніше всі бізнеси, придбані Admitad, були невіддільною частиною структури компанії, що обмежувало їх самостійність і ускладнювало розвиток. Тож об’єднання в холдинг Mitgo Group — це можливість мати автономію для окремих брендів і при цьому експертний досвід та фінансову підтримку материнської компанії.
На сьогодні Mitgo Group із головним офісом у Некарзульмі, Німеччина, налічує понад 700 спеціалістів у офісах у США (Чикаго), Європі (Амстердам, Варшава, Київ і Тбілісі), Бразилії (Сан-Паулу), ОАЕ (Дубай), Мексиці (Мехіко) та Індії (Гуруграм). Щодо представництва компанії Admitad у росії, то юридичні та фінансові зв’язки були припинені ще наприкінці 2022 року. Наразі ще продовжується остаточне розділення сайтів та продуктів, оскільки зробити це швидко достатньо складно з точки зору ІТ-процесів. Утім у компанії Admitad у росії свій локальний власник і відповідно їх діяльність ніяк не пов’язана з Mitgo Group, яка почала працювати у 2023 році.
Бізнес пройшов етап прийняття та адаптується до війни
Війна суттєво торкнулася ринку маркетингу, і, звичайно, партнерський не обійшла стороною. На початку ми стикнулися з призупиненням багатьох партнерських програм із боку клієнтів, адже всі маркетингові бюджети компаній були просто урізані. Тільки з початку 2023 року ми спостерігаємо, що активність брендів повною мірою повертається на довоєнні «рейки». Український бізнес почав адаптуватися до вимушених умов та все активніше відновлювати співпрацю.
Наразі все більше компаній звертається до нас, розуміючи важливість та результативність performance-маркетингу в поточних умовах. Адже це — зручний інструмент, який дозволяє охопити всі можливі джерела трафіку і платити тільки за результат, тобто продаж або замовлення. Це допомагає і значно оптимізувати маркетинговий бюджет, тому все більше українських брендів включають його у свою маркетингову стратегію. А ми, у Admitad Україна, завжди відкриті до нового партнерства і готові допомагати масштабувати бізнес.
Фото: Admitad Україна
Нова культура благодійності в Україні
Через війну культура благодійності за два роки зробила квантовий стрибок. Усі українці максимально активізувалися задля перемоги, а допомога стала обов’язковою складовою.
Ми для себе виділили два основні напрямки — це допомога на тактичну медицину та реабілітацію наших захисників і підтримка дітей-сиріт та дітей ВПО. На ці потреби ми виділили майже 2 млн грн. Ми змогли допомогти парамедикам з батальйону Госпітальєри та Національному реабілітаційному центру НЕЗЛАМНІ (UNBROKEN), а також продовжуємо опікуватися дітьми із Центру соціально-психологічної реабілітації.
Наступного року ми плануємо започаткувати кілька системних соціальних проєктів і для наших ветеранів, і для дітей.
Створення середовища підтримки та безпеки
Окремою соціальною складовою для себе ми вважаємо добробут наших працівників. Від початку повномасштабного вторгнення ми прагнули максимально убезпечити їх як фізично, так і фінансово. До прикладу, в нас працює Фонд допомоги у разі виникнення складних життєвих ситуацій у працівників, також ми надавали психологічну підтримку. Крім того, за ці два роки багато колег були релоковані до офісів інших країн або переведені повністю на віддалену роботу. Для колег, які працюють у офісі, ми створили максимально безпечний простір з облаштованими укриттями та необхідною робочою інфраструктурою в разі обстрілів або можливих блекаутів.
Звісно, попри ці нові реалії, ми продовжуємо створювати нові можливості для наших співробітників та надавати вагомі переваги, наприклад, додаткові вихідні, добровільне медичне страхування, корпоративна освіта, вдосконалення рівня англійської мови, часткова компенсація занять спортом тощо.
Плани на новий рік
Ми продовжимо і надалі робити все можливе для підтримки бізнесу та розвитку економіки під час війни — працювати над створенням ефективних партнерств і допомагати бізнесам масштабуватися за допомогою партнерського маркетингу, вести прозорий бізнес та сплачувати податки, а також створювати освітні програми для наших ветеранів і допомагати дітям.
NV запрошує на новий захід УКРАЇНА ТА СВІТ ПОПЕРЕДУ 2024 21 грудня, Київ