Потім жінка звернулася до свого друга Артема Буйновського з пропозицією спільно розробляти і розширювати продукт. Буйновський погодився приєднатися до проєкту як розробник і співавтор ідеї. Об’єднавши зусилля, вони почали роботу над реалізацією ідеї генератора казок.
Для створення проєкту були використані:
- API від OpenAI https://openai.com/
- No-code платформу https://bubble.io/
- API ШІ для генерації зображень https://lexica.art/
Зараз сервіс являє собою барвистий і привабливий для малюків і дорослих ресурс зі зрозумілим інтерфейсом. Для створення казки необхідно зареєструватися і вибрати тему майбутнього твору, наприклад, світ чарівників, лицарів, козаків або космічні пригоди. За бажанням, можна вибрати героїв і придумати сюжет.
На добу можна створювати п’ять казок. Також користувачі зможуть читати чужі казки — безкоштовно та в необмеженій кількості.
Автори проекту повідомляють, що їхнє дітище вже набуло великої популярності. Тільки за перші тестові тижні на сайті зареєструвалися 1200 користувачів, які згенерували 3000 казок.
Географія любителів казок виявилася доволі широкою — сервісом скористалися люди з окупованих Луганська, Євпаторії, Донецька та Маріуполя.
Сервіс КАЗКА є безкоштовним і доступний за цим посиланням.
Новий журнал NV вже можна замовити за цим посиланням. У номері: три ексклюзивні інтерв’ю із інтелектуальними зірками Тимоті Снайдером, Енн Епплбаум і Френсісом Фукуямою та одне — із британським експрем’єром Борисом Джонсоном, це чотири погляди на війну, світ, Україну та її майбутнє. Серед матеріалів також — розповідь про найзухваліші операцій ГУР, Топ-50 вітчизняних брендів і Топ-30 світових виробників зброї. Авторські колонки Ярослава Грицака, Стівена Пайфера і Світлани Ройз