Про це співзасновник і керуючий партнер фонду Ігор Маханек написав у LinkedIn.
Читайте також: Віталій Лаптенок Чи виживуть українські стартапи?
Фонд профінансували 70 LPs, GEEK Ventures співпрацював більш ніж із 30 стартапами. За словами Маханька, багато хто зі стартапів уже підняв значні апрайди, а один — Bowlton — уже став першим екзитом фонду. Також він додав, що фонду потрібно знайти ще 30 приголомшливих стартапів у найближчі 1,5 року.
Маханок заснував фонд 2021 року, після понад 20 років роботи інженером-програмістом у таких компаніях, як Google, Facebook, WeWork і Lightning AI. До заснування GEEK Ventures Маханок був активним інвестором-ангелом, який на початковому рівні вклався в проєкти Instacart, PandaDoc, People.ai, Сhainaаналіз, Airbyte і Jeeves.
«Таланти розподілені порівну, а можливості — ні. Я хочу створити більше можливостей для дивовижних талантів, які народжуються в усьому світі. Багато з них зрештою переїжджають у США, де у них є кращі умови для розвитку бізнесу, а потім часто розвивають свої команди в країнах походження, що створює там приголомшливі можливості працевлаштування для талановитих людей», — сказав Маханек у коментарі TechCrunch.
Наразі GEEK Ventures інвестувала в 35 компаній, зокрема Filmustage, NewHomesMate, ShapesXR, FoodReady і Spice AI.
Команда планує інвестувати в одну або дві компанії на місяць і планує вкласти у Фонд I 60 інвестицій у розмірі від $50 000 до $1 млн.
За підсумками 2022 року венчурні інвестиції в Україну впали на 74% — це в кілька разів більше, ніж у США та Європі.