«Сенс Банк активізував роботу фінустанови з корпоративними клієнтами та МСБ. Особливу увагу ми приділяємо державним установам», — зазначив член правління банку Андрій Соколов.
Банк уже давно співпрацює з такими підприємствами як Укрзалізниця, Енергоатом, Нафтогаз України. Після націоналізації до цього переліку додалися нові імена, серед яких також націоналізована наприкінці минулого року Укрнафта.
Банк є уповноваженою фінустановою для виплати пенсій, грошової допомоги, виплат за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням і заробітної плати працівникам бюджетних установ. Також банк бере участь у поточних державних програмах.
За розміром активів (близько 3,4% від активів усієї банківської системи — 96,637 млрд грн) Сенс Банк на середину цього року посідав 11-те місце серед 65 банків України, що діють.
20 липня правління НБУ ухвалило рішення вивести з ринку системно важливий банк Сенс Банк і звернулося до Кабміну з пропозицією взяти участь у цій процедурі.
Водночас президент України Володимир Зеленський звернувся до Кабінету міністрів із проханням підтримати рішення Нацбанку щодо Сенс Банку.
22 липня держава за 1 грн купила 100% акцій Сенс Банк (раніше Альфа Банк) підсанкційного російського олігарха Михайла Фрідмана. Установі також призначили нового керівника — ним став ексголова правління Універсал Банку Дмитро Кузьмін.
24 липня міністерство фінансів сформувало нове правління націоналізованого Сенс Банку. Новими членами правління стали Олена Зубченко, Олексій Шклярук, Інна Тютюн та Андрій Соколов. Раніше Зубченко очолювала департамент фінансової політики Мінфіну.